Logo Roemheld

  siegel

  ROEMHELD

  Grupa ROEMHELD jest czołowym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań z zakresu mocowania detali, mocowania oraz wymiany narzędzi, techniki manipulacyjnej i organizacji miejsca pracy, siłowników liniowych jak również różnego rodzaju komponentów hydraulicznych.
  Grupa ROEMHELD to silna marka, która razem ze specjalistami z zakresu technik mocowania Hilma-Roemheld, Stark Spannsysteme oraz Roemheld-Rivi tworzą grupę oferującą szeroki asortyment produktów w zakresie techniki mocowania i wymiany oprzyrządowania dla branży produkcyjnej. Ofertę produktową uzupełniają liczne elementy hydrauliczne o zastosowaniu przemysłowym oraz komponenty i systemy montażowe jak również napędowe. Grupa ROEMHELD zatrudnia około 500 pracowników i realizuje roczny obrót na poziomie 105 mln EUR (stan na 2016 r.)

   roemheld

  ROEMHELD posiada w ofercie systemy i elementy mocujące dla detali, umożliwiające konstruowanie przyrządów obróbkowych. Ponadto oferujemy podzespoły i akcesoria hydrauliczne. Oferowane przez nas elementy znajdują szerokie zastosowanie w automatyzacji procesów obróbkowych oraz w budowie form wytryskowych czy też maszyn. W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy standardowych produktów, m.in.: siłowniki blokowe, uniwersalne, do zabudowy, z kontrolą pozycji, zasilacze hydrauliczne, rozdzielacze, zawory, filtry, złączki, przewody, dociski obrotowe, ukierunkowane, centrujące, adaptacyjne, podporowe czy też punktowe.
  W naszym asortymencie dostaw znajdują się elementy mocujące hydrauliczne, elektryczne, magnetyczne (ROEMHELD-RIVI) i mechaniczne, dzięki którym można w znaczący sposób przyspieszyć mocowanie i redukować czasy przezbrojeń w prasach, wtryskarkach i innych maszynach. Bogaty asortyment listew rolkowych i kulkowych umożliwia prostą manipulację narzędziem, a zastosowanie konsoli i wózków – łatwą ich wymianę i transportowanie. ROEMHELD-HILMA jest również liczącym się producentem imadeł precyzyjnych mechaniczno-hydraulicznych oraz hydraulicznych. Imadła maszynowe z naszej oferty umożliwiają bardzo precyzyjne mocowanie detali (podstawowa tolerancja ±10/20 μm). Nasze produkty to m.in.: hydrauliczne, elektryczne, magnetyczne i mechaniczne mocowania narzędzi, listwy rolkowe i kulkowe, listwy sprężynowe, konsole narzędziowe oraz wózki narzędziowe. Płyty magnetyczne do obrabiarek, do pras i wtryskarek. Zasilacze hydrauliczne. Imadła precyzyjne mechaniczno-hydrauliczne, hydrauliczne, wielodetalowe, centrujące, do obrabiarek 5-cio osiowych, szybkozmienne oraz wieże obróbkowe.
  STARK jest producentem gniazd mocujących z punktem zerowym. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka wymiana przyrządów obróbkowych połączona z jednoczesnym ich pozycjonowaniem. Systemy mocujące STARK mogą znaleźć zastosowanie również w przypadku bezpośredniego mocowania i pozycjonowania bardzo dużych detali. Powtarzalność mocowania mniejsza 0,005 mm jest wystarczająca w przypadku większości systemów mocowań. Jako główne produkty można wymienić: gniazda z punktem zerowym, trzpienie centrująco-mocujące, pozycjonująco-mocujące i mocujące. Gotowe płyty i wieże z gniazdami, gniazda modułowe, pompy zasilające i akcesoria serwisowo-montażowe.

  Zbliżające się imprezy targowe

  konfigurator listew rolkowych

  NOWOŚĆ

  Konfigurator listew rolkowych i kulkowych

  ZOBACZ

   

  Aplikacja mobilna systemów
  mocowania i wymiany narzędzi

  static qr code without logo

  www.roemheld-gruppe.de/app

  YouTube

  Znajdź nas na Facebooku

  Dane adresowe

  INMET BTH

  ul Jasna 1-5
  43-190 Mikołów
  Poland

  biuro@inmetbth.pl

   

  Dane kontaktowe

  Telefony:

  +48 32 793 93 46

  +48 32 793 93 70

  +48 32 738 49 49

  fax +48 32 726 18 70

  INFORMACJA HANDLOWA ORAZ DORADZTWO TECHNICZNE

   

  Artur Łukowski

  +48 32 793 93 46

  +48 604 268 726

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Maciej Boldys

  +48 32 793 93 70

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

  Rafał Cierzniewski

  +48 32 738 49 49

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.